PO WYBORACH W KLUBIE – NOWY ZARZĄD

wpis w: Bez kategorii | 0

30 MAJA  2022 ROKU, W WYNIKU WYBORÓW, WYŁONIONE ZOSTAŁY NOWE WŁADZE KLUBU.

Władze Klubu to Zarząd.
Zrezygnowano z wyboru Komisji Rewizyjnej, gdyż Klub jako Koło Oddziału podlega Komisji Rewizyjnej Oddziału PTTK GA S.A.

Funkcję Prezesa ponownie powierzono Marii Ogrodnik-Grudzień, Wiceprezesa – Marcie Wróblewskiej.

Sekretarzem została  Barbara Prusak.

Do Zarządu zostali wybrani również Włodzimierz Grabarz i Maciej Ziomek – Członkowie.

Kadencja trwa 4 lata.

********************************************************************************************************************************

Dziękujemy za pracę w Zarządzie Teresie Tomaszek, wieloletniej skarbniczce Klubu
oraz członkom Zarządu Zdzisławowi Drabikowi i Stanisławowi Sitce.

Dziękujemy również członkom Komisji Rewizyjnej, która pracowała w składzie:
Danuta Sitko, Jadwiga Romaniewska, Franciszek Prokuski.

Liczymy, że nadal będziemy współpracować i działać na rzecz Klubu.

W imieniu nowowybranego Zarządu dziękuję Członkom Klubu za obdarzenie nas zaufaniem i powierzenie niełatwych obowiązków. Zapewniamy, że nasze działania skierowane będą na realizację statutowych celów i zadań.
Jednak bez Waszego wsparcia i udziału nie będzie to możliwe, więc prosimy o współpracę oraz kreowanie kierunków działalności Klubu.

Za Zarząd

Maria Ogrodnik Grudzień