Podziękowanie z UTW za „Wędrówki poetycko-muzyczne po Krainie Łagodności”

wpis w: Bez kategorii | 0

Tekst podziękowania od Pani Marii Kanior Prezes UTW w Tarnowie za nasze wspólne wędrowanie po Krainie Łagodności:

Podziękowanie

W imieniu Słuchaczy UTW przekazuję serdeczne podziękowania dla Marysieńki Ogrodnik, Włodzimierza Grabarza, Ani Podrazy i Klubu Górskiego Karpaty za zorganizowanie wieczoru pn. „Wędrówki poetycko-muzyczne po krainie łagodności”. Było bardzo 'klimatycznie’ i nastrojowo. Poezja Wiesławy Kwinto Koczan, Adama Ziemianina, Andrzeja Mroza, Krzysztofa Myszkowskiego, Mariana Dziwisza, Jerzego Harasymowicza, Edwarda Stachury, Stanisława Kornasiewicza, Józefa Barana niosła nas po Połoninach z bieszczadzkimi aniołami i przywoływała wspomnienia z lat młodości, kiedy to podczas wędrówek 'smakowaliśmy’ niezwykłą urodę Bieszczad.

Całemu Klubowi Górskiemu Karpaty gratulujemy pasji poznawania świata i podziwiamy niezwykłą serdeczność  oraz radość, którą przenosicie na nasze spotkania.

Marysieńko! Było pięknie! Czekamy na kolejne poetycko – muzyczne spotkania z Tobą i Klubem Górskim Karpaty.

Maria Kanior