Wędrowaliśmy wirtualnie po górach ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

wpis w: Bez kategorii | 0

Podziękowanie

W imieniu Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy PWSZ w  Tarnowie kieruję słowa podziękowań do Marii ( tj.Marysieńki ) Ogrodnik-Grudzień za inicjatywę i organizację wieczoru poetycko-muzycznego po Krainie Łagodności . Podziwiamy dobór i interpretację wierszy, trafność refleksji mającej źródło w  „smakowaniu urody gór”. To był piękny wieczór pełen serdeczności , uśmiechu , śpiewu i muzyki.

Szczere gratulacje dla Włodka Grabarza (to dla nas nowe odkrycie talentu i pasji) oraz  Ani Podrazie  , która grą na flecie wzbogaciła muzycznie ten wieczór.

Dziękuję za nawiązanie do postaci Zbyszka Tumiłowicza , który nie tylko był założycielem UTW ale przede wszystkim wielkim miłośnikiem gór.

To piękne , że pomyśleliście o utworach Boba Dylana i Leonarda Cohena .Te teksty i muzyka pięknie i nastrojowo nas łączyły.

Marysieńko !

Świetna jest ta Wasza „Grupa Karpaty”.  Gratulujemy i dziękujemy.

Było tak miło , że  już czekamy na kolejne śpiewanie i jakąś podróż pełną emocji.

Maria  Kanior

Tarnów,dnia 18 listopada 2016 r.

„DZIELENIE SIĘ RADOŚCIĄ JEST NAJWIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚCIĄ”

Dziękujemy Pani Prezes Marii Kanior za umożliwienie nam spotkania ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To Ona, NIEZWYKŁA, WIELKA KOBIETA, dobry duszek, zainspirowała nas. Cieszymy się, że przyjęliście nas tak ciepło, serdecznie, że tak liczna grupa Słuchaczy UTW wspierała nasze działania! Zapewniamy, że udamy się z Wami na kolejne Wędrówki poetycko-muzyczne po Krainie Łagodności!

Dziękujemy za tak wysoką ocenę naszego PROGRAMU, to dla nas zaszczyt i potwierdzenie, że to, co robimy ma sens i daje radość nie tylko nam!

Za Zarząd KG Karpaty

Marysieńka Ogrodnik Grudzień

P.S. Wszystkim członkom i sympatykom Klubu niewymienionym z imienia i nazwiska, którzy brali udział w tym spotkaniu, serdecznie dziękuję i zapraszam na ciąg dalszy!